top of page

ІНФОРМАЦІЯ

Політика конфіденційності

 

З метою продажу та доставки Користувачам замовленого товару наш інтернет-магазин “www.roscabrand.com” просить Користувачів надати персональні дані , які необхідні для здійснення зв’язку з Користувачами, доставкою замовленого товару, ідентифікації особи Користувачів при здійсненні останніми оплати за  товар.
Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” бере на себе зобов’язання не передавати Персональні дані Користувачів  третім особам.

Користувачі мають право відвідувати сторінки нашого інтернет-магазину “www.roscabrand.com”без повідомлення жодних персональних даних до моменту здійснення замовлення товару.

1. Загальні положення


1.1. Ця політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувачів.
1.2. Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину www.roscabrand.com означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.3.  У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину “www.roscabrand.com”.
1.4. Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” отримує персональні дані від Користувача при оформленні замовлення через відповідний розділ  магазина.
1.5. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем при оформленні замовлення через корзину магазина . Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
1.6. Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.
1.7.  Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину “www.roscabrand.com”. Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину “www.roscabrand.com”.
1.8. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.
1.9. Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.


2. Персональні дані


2.1 Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” збирає персональні дані, а саме: 
- ім'я, прізвище;
- контактний телефон;
- адреса електронної пошти;
- адреса для доставки;


3. Мета збору і обробки персональних даних користувачів


3.1 Метою  збирання і зберігання персональних даних Користувача є забезпечення продажу та доставки замовленого Користувачем товару. Обсяг персональних  даних – лише ті , які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Користувачем товарів.
3.2 Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.


4. Умови надання доступу до бази даних


4.1 Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” не передає персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.
4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині “www.roscabrand.com”. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин “www.roscabrand.com” має право передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину “www.roscabrand.com”, включаючи доставку Товару.
4.3 При втраті або розголошення персональних даних інтернет-магазин “www.roscabrand.com” інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
4.4 Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
4.5. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.
4.6. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних. 
4.7. Адміністрація  інтернет-магазину “www.roscabrand.com” вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.


5. Інші умови


5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину.
5.2. Інтернет-магазин “www.roscabrand.com” має право змінити умови Політики конфіденційності. 
5.3. Всі спори між Інтернет-магазином “www.roscabrand.com” та Користувачем з приводу порушення умов політики конфіденційності вирішуються шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди передаються на розгляд до суду. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору). Отримувач претензії протягом 10 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.  До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

bottom of page